کلینیک دندانپزشکی

بیشتر بدانید

خدمات دندانپزشکی


کلینیک دندانپزشکی زیتون

رادیولوژی دهان و دندان


رادیولوژی دهان فک و صورت برای انواع موارد دندانپزشکی مثل استفاده از عکس برای ارتودنسی ،درمان ریشه دندان ,کاشت ایمپلنت و جراحی های دهان فک و صورت مورد استفاده قرار می گیرد


کلینیک دندانپزشکی زیتون

بیماری های دهان و دندان


دهان همواره و به صورت کامل، در هر لحظه و هر وضعیت فعال است. پس واضح است که دندان‌‌ها نیز می‌توانند دچار مشکلات و بیماری‌هایی شوند.کلینیک دندانپزشکی زیتون

جراحی لثه


در جراحی لثه نجات دندان ها هدف اصلی دندان پزشک است، اما ایجاد توازن در اثربخشی روش درمانی با هزینه آن می تواند به تعیین حالت مناسب جهت حل مشکل بیمار کمک کند.


کلینیک دندانپزشکی زیتون

جراحی فک و صورت


جراحی فک که با نام ارتوگناتیک نیز شناخته می شود، نوعی جراحی درمانی زیبایی است که به اصلاح بی نظمی و عدم توازن استخوان های فک پرداخته و آنها را صاف و موزون می کندکلینیک دندانپزشکی زیتون

ترمیمی و زیبایی


 بهبود ظاهری دندان ها، لثه ها یا کام، انجام می شود دندانپزشکی زیبایی نامیده می شود.با این حال برخی از درمان های زیبایی دندان باعث افزایش سلامت دندان نیز می شوند.


کلینیک دندانپزشکی زیتون

درمان ریشه


درمان ریشه به معنای خارج کردن عصب یک دندان، تمیز کردن و شکل دادن به فضای کانال است و در آخر نیز جهت ممانعت از ورود میکروب و باکتری به عصب دندان باید دندان را پر کنند.


کلینیک دندانپزشکی زیتون

ارتودنسی


ارتودنسی یکی از زیر شاخه های دندان پزشکی است. واژه ارتودنسی از دو واژه یونانی ((اُرتوس)) به معنی صاف یا درست و ((اُدونس)) به معنای دندان تشکیل شده است.


کلینیک دندانپزشکی زیتون

پروتز


پروتز دندان به دندان مصنوعی یا تعویض دندان می گویند که در ادامه درباره آن توضیحات مفیدی را ارائه کرده ایم پس با ما همراه شوید .

پروتز دندان

کلینیک دندانپزشکی زیتون

لمینت و کامپوزیت دندان


به کمک این ماده و قراردادن آن بر روی دندان می توان عیوب دندان را برطرف کرد و لبخند زیباتر و جذاب تری را تجربه نمود.


کلینیک دندانپزشکی زیتون

ایمپلنت


به طور کلی هر بیماری که شرایط کشیدن دندان را داشته باشد میتواند کاندید مناسبی برای کاشت ایمپلنت باشد.تماس با ما

تهران: توبان شهید بابایی-شهرک شهید بهشتی
خیابان نسترن-نبش سروستان سوم

تلفن: ۹۸۲۱۴۰۷۷۳۰۳۹+

ایمیل: info@cliniczeytoon.com

درمانگاه شبانه روزی زیتون